Aydınlatma

Işık Kulesi:Güçlü saha aydınlatması için mobil, bağımsız yardımcınız

Işık Kuleleri

Kendi jeneratörüne sahip, römorka monte edilen LTN6L ışık kulesi güçlü mobil aydınlatma için tasarlanmıştır.Sistemi topraklamak gerekli değildir. Işık kulesindeki dört adet metal halide lambası, oldukça geniş aydınlatma radyusu ile neredeyse gün ışığına yakın ortamlar yaratır.Ayarlanabilir kule 9 metre yüksekliğe ulaşabilir ve 360 derece döner. Düşük ses seviyeleri ışık kulesini yüksek seviyede çok amaçlı hale getirmektedir. Makina, genel iş sahaları, beton dökme işlemleri, yol ve köprü çalışmaları, otoparklar ve etkinliklerin ışıklandırılması için uygundur.

  • Dört adet 1.000 Watt'lık metal halide lambayla yaklaşık 5.393m²'lik bir alan aydınlatılır. Lambalar münferit şekilde asılır ve tamamen ayarlanabilir.
  • Yalnızca bir düğmeye basarak elektrikli ayarlanabilen direk yüksekliğine sahip LTN6LV. Dikey direk pozisyonunda taşıma.
  • Yakıt deposunun geniş hacmi doldurmalar arasında 73 saate kadar sürekli bir aydınlatma/çalışma süresini mümkün kılar.
  • Üç açılır ayak, makinanın konumlandırılmasını kolaylaştırır ve engebeli zemin ve rüzgarlı havalarda dengesini iyileştirir.
  • Işık kulesinin yola hazır römorkü, Avrupa'daki yol kullanımı için lisanslıdır ve standart özellikl olarak bir römork bağlantısıyla sunulmaktadır.