Sıkıştırma / Silindirler

Akıllı uzaktan kumandalı keçi ayaklı silindir.

Çukur Silindirleri

RT keçi ayaklı silindir, çukurlar, temeller, yollar ve tüm altyapı çalışmaları için idealdir.Yapışkan zeminleri sıkıştırma, RT'nin diğer özelliğidir.Ayarlanabilir keçi ayağı tamburlarıyla ve ayarlanabilir santrifüj gücü sayesinde ideal sonuçlar verir.İki farklı tambur genişliğinde temin edilebilir.Uzaktan kumanda sistemi, maksimum güvenlik için kızılötesi teknolojisini kullanır:Operatörle cihazın arasındaki direkt görüş engellendiğinde makine anında devre dışı bırakılır.Operatörün 2 m yakınına gelir gelmez fotosel sensörü RT'yi durdurur.Kohler veya Kubuta motorları seçimiyle mevcuttur.

  • Üniversal Silindirin üzerindeki patentli kızılötesi alıcı göz, çukur dengeleme sırasında bile sürekli uzaktan kumanda teması sağlar.
  • Alt gövde hiç bakım gerektirmez, çünkü tahrik sistemine ve eksantiriğe sürekli bir yağlama sağlanır.Bu ise, onu bütün kullanım ömrü boyunca çalıştırmanın en ekonomik seçenek olmasını sağlar.
  • Her tambur için aşağıdaki eksen dinamosu, üstün sıkıştırma sonuçları için toprağa daha verimli bir sıkıştırma enerjisi aktarımı yapılmasını sağlar.Ayrıca eksantriklerin düşük konumu, makinenin sağlamlığını artırır ve cihazın devrilme riskini azaltır.
  • Teşhis LED'leri olan motor kontrol modülü, örneğin yağ basıncı, radyatör seviyesi, motor sıcaklığı, ısıtma bujisi, akü ve hava filtresi kapasitesi gibi işlevleri izler.
  • RTx-SC3 - iki silindir bir arada:Montaj takımı tamburları, 82 ile 56cm arasında kolay bir değişim yapılmasını sağlar.Montaj noktaları, poyraya yakın olup, ağır kirliliğe ve deformasyona karşı korunur.Dar bir çalışma genişliğindeki dişli deliklerini kilitlemek için iki farklı genişlikte sıyırıcı çubukları ve kör vidalar, standart pakete dahildir.